NAPLÁNUJEME VAŠI VINOTÉKU

Od A do Z

ZPŘÍJEMNÍME ZÁKAZNÍKŮM KONZUMACI VÍNA

S postavením vinárny vám mile rádi pomůžeme, stejně tak vám přilákáme do vaší vinotéky nové zákazníky, kteří budou jistě uhranuti její překrásným zařízením, nicméně odhalit kouzlo vína už musí každý sám. Vinotéky jsou zvláštním místem, kde se mísí tradiční nadčasový vzhled s moderními prvky – a přesně takto vypadající prodejnu vám dokážeme zhotovit.
Krásný interiér vinotéky poté v návštěvnících navodí atmosféru, která jim pomůže si ještě více užít konzumaci vína a odnést si tak ještě o poznání více zážitků.

JAK TO FUNGUJE?

Postup realizace

1

Na začátku si probereme vaše přání, požadavky a možnosti. Na základě našich zkušeností navrhneme postup, jak se k tomuto cíli co nejblíže přiblížit.

2

Když jsou hotové plány, můžeme se pustit do práce – zvládáme vše od stavebních prací, montáže vybavení až po předání realizovaného projektu.

3

Předáním projektu naše spolupráce určitě nekončí. Nadále chceme být partnerem, který podporuje váš obchod.

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB 3PLUS INTERIER PRO VAŠI VINOTÉKU?

Postaráme se o kompletní zařízení vaší prodejny s vínem – od zaměření, přes 2D a 3D návrh a cenovou nabídku, až po samotné vybavení prodejny všemi potřebnými zařízeními. Zkrátka vše, co při návštěvě vinárny vidíte, to tam jsme schopni rychle a kvalitně dodat. A hlavně vyhovíme i všem vašim přáním na míru.
Díky 3PLUS INTERIER tak budete mít zařízen obchod s vínem tak, jak jste si vysnili. Navíc naše služby můžete využít nejenom při prvotním zařizování obchodu, ale i při jeho částečné rekonstrukci. Zvládáme předělat třeba jen jeden úsek či vyměnit pár dosluhujících zařízení za nová. Za zmínku rovněž stojí, že součástí naší nabídky je záruční i pozáruční servis, tudíž vás nikdy nenecháme na holičkách.

Jaká zařízení jsme vám schopni do vaší prodejny s potravinami dodat?

Kvalita

 • Základem jsou chladící zařízení, která se postarají o to, že budete moci vždy víno skladovat při té pro něj nejideálnější teplotě.
 • Samozřejmostí je široký výběr vinoték s variantou nastavitelných teplotních zón, v různých velikostech a s rozdílnou vizibilitou lahví.
 • Skvělým pomocníkem pro vás budou i automatické dávkovače vína, díky kterým můžete mít otevřeno vždy několik druhů vína.
 • Stejně tak podstatné jsou ve vinotéce regály na víno, které vám pomohou s přehlednou a líbivou prezentací vína, díky níž zákazníci snadno najdou to, co hledají a zároveň dostanou na víno chuť.
 • Mezi námi dodávanými zařízeními nesmí chybět ani lamino pulty, jež se hodí i pro umístění pokladny.
 • Ke zpříjemnění pobytu zákazníků ve vinárně vám jsme schopni dodat i klimatizaci.
 • Ve vinotéce si většině lidí ráda posedí, takže vám zajistíme i dodávku stolů a pohodlných židlí.
 • Vypočítáme pro vás osvětlení celého obchodního prostoru a dodáme vám i osvětlení jednotlivých prodejních regálů a chladicích zařízení s optimální barvou světla.
 • … a mnoho dalšího, disponujeme totiž i vlastní výrobnou, kde vám rádi vytvoříme jakékoliv zařízení na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

3plus Interier

V případě zájmu o naše služby, nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Naše realizace

Vinotéka

KONTAKT

Kontaktujte nás

3plus interier, s.r.o.

Napište nám

Jičínská 226/17, 130 00 Praha 3

  Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů