NAPLÁNUJEME VAŠE ŘEZNICTVÍ

Od A do Z

UČINÍME VAŠE ZÁKAZNÍKY SPOKOJENĚJŠÍ

Realizace prodejny nabízející maso a uzeniny je vždy založena na kvalitní chladicí prodejní vitríně – váš zákazník totiž musí z řeznictví vždy odejít s čerstvým masem nebo uzeninou. To si moc dobře uvědomujeme, proto jsou vyzkoušená chladicí zařízení základem naší cesty za plně funkční prodejnou, kde zákazník vždy dostane to, co chce.
Vše je pak doplněno o vzhled, který zapadne do celkového konceptu prodejny, zákazník se tak bude u vás cítit dobře a nic ho nevyruší od nákupu.

Řeznictví Hradec Králové
Řeznictví Blatná

JAK TO FUNGUJE?

Postup realizace

1

Na začátku si probereme vaše přání, požadavky a možnosti. Na základě našich zkušeností navrhneme postup, jak se k tomuto cíli co nejblíže přiblížit.

2

Když jsou hotové plány, můžeme se pustit do práce – zvládáme vše od stavebních prací, montáže vybavení až po předání realizovaného projektu.

3

Předáním projektu naše spolupráce určitě nekončí. Nadále chceme být partnerem, který podporuje váš obchod.

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB 3PLUS INTERIER PRO VAŠE ŘEZNICTVÍ?

Postaráme se o kompletní zařízení vaší prodejny s masem a uzeninami – od zaměření, přes 2D a 3D návrh a cenovou nabídku až po samotné vybavení prodejny všemi potřebnými zařízeními. Zkrátka vše, co při návštěvě řeznictví vidíte, to tam jsme schopni rychle a kvalitně dodat. A hlavně vyhovíme i všem vašim přáním na míru.

Díky 3PLUS INTERIER tak budete mít zařízen obchod s masem a uzeninami tak, jak jste si vysnili. Navíc naše služby můžete využít nejenom při prvotním zařizování obchodu, ale i při jeho částečné rekonstrukci. Zvládáme předělat třeba jen jeden úsek či vyměnit pár dosluhujících zařízení za nová. Za zmínku rovněž stojí, že součástí naší nabídky je záruční i pozáruční servis, tudíž vás nikdy nenecháme na holičkách.

Řeznictví Blatná
Řeznictví Hradec Králové

Jaká zařízení jsme vám schopni do vaší prodejny s masem a uzeninami dodat?

Kvalita

  • Základem jsou chladící a mrazící zařízení, která se postarají o to, že maso i uzeniny budou vždy čerstvé.
  • Stejně tak podstatné jsou v řeznictví lamino pulty, které vám pomohou s přehlednou prezentací zboží, díky níž zákazníci snadno najdou to, co hledají.
  • Naší specialitou jsou vysoce kvalitní nerezová zařízení a nerezové stroje, jež nejenom dobře vypadají, ale taktéž jsou odolné a nenáročné na údržbu.
  • Ke zpříjemnění pobytu zákazníků v prodejně s masem a uzeninami vám jsme schopni dodat i klimatizaci.
  • Dále se při běžném provozu řeznictví určitě neobejdete ani bez nářezových strojů a vah, které vám pomohou s ukrojením a navážením požadovaného množství masa a uzeniny.
  • Vypočítáme pro vás osvětlení celého obchodního prostoru a dodáme vám i osvětlení jednotlivých prodejních zón a chladicích zařízení s optimální barvou světla.
  • Zařídíme vám i chladicí či mrazicí box pro uskladnění čerstvých potravin. Využijeme buď samonosnou konstrukci nebo obložíme stávající stavební prostory.
  • … a mnoho dalšího, disponujeme totiž i vlastní výrobnou, kde vám rádi vytvoříme jakékoliv zařízení na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

3plus Interier

V případě zájmu o naše služby, nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Naše realizace

KONTAKT

Kontaktujte nás

3plus interier, s.r.o.

Napište nám

Jičínská 226/17, 130 00 Praha 3

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů