NAPLÁNUJEME VAŠI PEKÁRNU

Od A do Z

DÍKY NÁM VAŠE PEČIVO VYNIKNE

Není nic hezčího než přijít do pekárny a nechat se obklopit vůní, příjemným teplem a krásně křupavým pečivem. To moc dobře známe, a proto navrhneme vaši prodejnu tak, aby přesně toto všechno při její návštěvě vyniknulo. Zákazník tak na vlastní oči uvidí a na vlastní nos pocítí, jak krásné je vše, co pochází z českých polí a naší malebné země.
Námi dodané pečivové regály vám pomohou skvěle a hlavně atraktivně odprezentovat vámi vyráběný poctivý chléb, rohlíky, housky, koláče a řadu dalšího pečiva.

Pekárna Unhošť
Pekárna Rudník
Pekárna Unhošť

JAK TO FUNGUJE?

Postup realizace

1

Na začátku si probereme vaše přání, požadavky a možnosti. Na základě našich zkušeností navrhneme postup, jak se k tomuto cíli co nejblíže přiblížit.

2

Když jsou hotové plány, můžeme se pustit do práce – zvládáme vše od stavebních prací, montáže vybavení až po předání realizovaného projektu.

3

Předáním projektu naše spolupráce určitě nekončí. Nadále chceme být partnerem, který podporuje váš obchod.

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB 3PLUS INTERIER PRO VAŠE PEKAŘSTVÍ?

Postaráme se o kompletní zařízení vaší prodejny s pečivem- od zaměření, přes 2D a 3D návrh a cenovou nabídku, až po samotné vybavení prodejny všemi potřebnými zařízeními. Zkrátka vše, co při návštěvě pekařství vidíte, to tam jsme schopni rychle a kvalitně dodat. A hlavně vyhovíme i všem vašim přáním na míru.
Díky 3PLUS INTERIER tak budete mít zařízen obchod s pečivem tak, jak jste si vysnili. Navíc naše služby můžete využít nejenom při prvotním zařizování obchodu, ale i při jeho částečné rekonstrukci. Zvládáme předělat třeba jen jeden úsek či vyměnit pár dosluhujících zařízení za nová. Za zmínku rovněž stojí, že součástí naší nabídky je záruční i pozáruční servis, tudíž vás nikdy nenecháme na holičkách.

Pekárna Unhošť
Pekárna Unhošť
Pekárna Rudník

Jaká zařízení jsme vám schopni do vaší prodejny s pečivem dodat?

Kvalita

  • Základem jsou chladící zařízení, která se postarají o to, že pečivo podléhající rychlé zkáze (např. koblihy) bude vždy čerstvé.
  • Stejně tak podstatné jsou v pekařství pečivové regály, které vám pomohou s přehlednou prezentací zboží, díky níž zákazníci snadno najdou to, co hledají.
  • Mezi námi dodávanými zařízeními nesmí chybět ani lamino pulty, jež se hodí i pro umístění pokladny.
  • Vypočítáme pro vás osvětlení celého obchodního prostoru a dodáme vám i osvětlení jednotlivých prodejních regálů a chladicích zařízení s optimální barvou světla.
  • Dále se při běžném provozu pekárny určitě neobejdete ani bez vah, které vám pomohou s navážením požadovaného množství surovin.
  • Ke zpříjemnění pobytu zákazníků v prodejně s pečivem vám jsme schopni dodat i klimatizaci.
  • … a mnoho dalšího, disponujeme totiž i vlastní výrobnou, kde vám rádi vytvoříme jakékoliv zařízení na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

3plus Interier

V případě zájmu o naše služby, nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Naše realizace

Pekárna

KONTAKT

Kontaktujte nás

3plus interier, s.r.o.

Napište nám

Jičínská 226/17, 130 00 Praha 3

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů