VAŠE CUKRÁRNA A KAVÁRNA

Od A do Z

SLADKÉ POTĚŠENÍ Z HEZKY VYPADAJÍCÍ PRODEJNY

Spojení sladkého a kávy je tak lákavé, že lidé takováto zařízení vyhledávají často k opravdu dlouhému posezení. Proto se naše návrhy prodejen dortů většinou spojují i s příjemným posezením, aby se u vás zákazníci cítili vždy maximálně komfortně. Zároveň jsme připraveni vám pomoci se sortimentem a jeho rozmístěním, aby byl pro vaše zákazníky lákavý.
Námi dodávané cukrářské vitríny jsou pak vždy perfektně osvětlené a mají průzračně čisté sklo, díky čemuž vaše cukrářské produkty vyniknou a nikdo jejich křehkosti určitě neodolá.

Cukrárna a kavárna Beroun
Cukrárna a kavárna Beroun
Cukrárna a kavárna Beroun

JAK TO FUNGUJE?

Postup realizace

1

Na začátku si probereme vaše přání, požadavky a možnosti. Na základě našich zkušeností navrhneme postup, jak se k tomuto cíli co nejblíže přiblížit.

2

Když jsou hotové plány, můžeme se pustit do práce – zvládáme vše od stavebních prací, montáže vybavení až po předání realizovaného projektu.

3

Předáním projektu naše spolupráce určitě nekončí. Nadále chceme být partnerem, který podporuje váš obchod.

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB 3PLUS INTERIER PRO VAŠI CUKRÁRNU/KAVÁRNU?

Postaráme se o kompletní zařízení vaší prodejny s dorty a kávou – od zaměření, přes 2D a 3D návrh a cenovou nabídku, až po samotné vybavení prodejny všemi potřebnými zařízeními. Zkrátka vše, co při návštěvě cukrárny/kavárny vidíte, to tam jsme schopni rychle a kvalitně dodat. A hlavně vyhovíme i všem vašim přáním na míru.
Díky 3PLUS INTERIER tak budete mít zařízen obchod s dorty a kávou tak, jak jste si vysnili. Navíc naše služby můžete využít nejenom při prvotním zařizování obchodu, ale i při jeho částečné rekonstrukci. Zvládáme předělat třeba jen jeden úsek či vyměnit pár dosluhujících zařízení za nová. Za zmínku rovněž stojí, že součástí naší nabídky je záruční i pozáruční servis, tudíž vás nikdy nenecháme na holičkách.

Cukrárna a kavárna Beroun
Cukrárna a kavárna Beroun
Cukrárna a kavárna Beroun

Jaká zařízení jsme vám schopni do vaší prodejny s dorty a kávou dodat?

Kvalita

  • Základem jsou chladící a mrazící zařízení, která se postarají o to, že cukrářský výrobky podléhající rychlé zkáze budou vždy čerstvé.
  • Stejně tak podstatné jsou v cukrárně/kavárně lamino pulty, které vám pomohou s přehlednou prezentací zboží, díky níž zákazníci snadno najdou to, co hledají.
  • Naší specialitou jsou vysoce kvalitní nerezová zařízení (např. policové systémy), jež nejenom dobře vypadají, ale taktéž jsou odolné a nenáročné na údržbu.
  • Ke zpříjemnění pobytu zákazníků v prodejně s dorty a kávou vám jsme schopni dodat i klimatizaci.
  • V kavárně/cukrárně si většině lidí ráda posedí, takže vám zajistíme i dodávku stolů a pohodlných židlí. Stejně tak myslíme i na milovníky zmrzliny, jsme vám schopni dodat zařízení na točení zmrzliny.
  • Vypočítáme pro vás osvětlení celého obchodního prostoru a dodáme vám i osvětlení jednotlivých prodejních regálů a chladicích zařízení s optimální barvou světla.
  •  Zařídíme vám i chladicí či mrazicí box pro uskladnění čerstvých potravin. Využijeme buď samonosnou konstrukci nebo obložíme stávající stavební prostory.
  • … a mnoho dalšího, disponujeme totiž i vlastní výrobnou, kde vám rádi vytvoříme jakékoliv zařízení na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

3plus Interier

V případě zájmu o naše služby, nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Naše realizace

Cukrárna a kavárna

KONTAKT

Kontaktujte nás

3plus interier, s.r.o.

Napište nám

Jičínská 226/17, 130 00 Praha 3

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů