NAVRHNEME ČERPACÍ STANICI

Od A do Z

MÍSTO, KAM SE BUDOU CHTÍT LIDÉ VRACET

Dnes už není čerpací stanice jen zastávka, kde natankujeme plnou nádrž a okamžitě odjíždíte, ale v dnešní době si ji lze zpříjemnit třeba nákupem něčeho dobré či klidným posezením. A právě, abychom dopřáli tuto možnost i vašim zákazníkům, tak vám zajistíme vytvoření prodejny, která se stane pro řidiče vítanou zastávkou při jejich cestách.
Naším cílem je tedy vytvořit místo k odpočinku pocestného, který se chce občerstvit a při tom si třeba i nakoupit drobnou svačinku na cestu či jídlo na večer. Pokud bude díky námi zařízené prodejně spokojený, příště až pojede kolem, určitě se u vaší čerpací stanice zastaví zas.

JAK TO FUNGUJE?

Postup realizace

1

Na začátku si probereme vaše přání, požadavky a možnosti. Na základě našich zkušeností navrhneme postup, jak se k tomuto cíli co nejblíže přiblížit.

2

Když jsou hotové plány, můžeme se pustit do práce – zvládáme vše od stavebních prací, montáže vybavení až po předání realizovaného projektu.

3

Předáním projektu naše spolupráce určitě nekončí. Nadále chceme být partnerem, který podporuje váš obchod.

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB 3PLUS INTERIER PRO VAŠI ČERPACÍ STANICI?

Postaráme se o kompletní zařízení vaší prodejny na čerpací stanici – od zaměření, přes 2D a 3D návrh a cenovou nabídku, až po samotné vybavení prodejny všemi potřebnými zařízeními. Zkrátka vše, co při návštěvě čerpací stanice vidíte, to tam jsme schopni rychle a kvalitně dodat. A hlavně vyhovíme i všem vašim přáním na míru.
Díky 3PLUS INTERIER tak budete mít zařízen obchod na čerpací stanici tak, jak jste si vysnili. Navíc naše služby můžete využít nejenom při prvotním zařizování obchodu, ale i při jeho částečné rekonstrukci. Zvládáme předělat třeba jen jeden úsek či vyměnit pár dosluhujících zařízení za nová. Za zmínku rovněž stojí, že součástí naší nabídky je záruční i pozáruční servis, tudíž vás nikdy nenecháme na holičkách.

Jaká zařízení jsme vám schopni do vaší prodejny na čerpací stanici dodat?

Kvalita

  • Základem jsou chladící a mrazící zařízení, která se postarají o to, že všechny na čerpací stanici nabízené produkty budou vždy čerstvé.
  • Stejně tak podstatné jsou regálové systémy (včetně třeba regálů na víno), které vám pomohou s přehlednou prezentací zboží, díky níž zákazníci snadno najdou to, co hledají.
  • Mezi námi dodávanými zařízeními nesmí chybět ani lamino pulty, jež se hodí i pro umístění pokladny.
  • Ke zpříjemnění pobytu zákazníků v prodejně na čerpací stanici vám jsme schopni dodat i klimatizaci.
  • Součástí čerpacích stanic bývá i posezení, takže vám též zajistíme dodávku stolů a pohodlných židlí. Stejně tak myslíme i na praktické rozvržení prodejny, proto jsme pro vaši čerpací stanici schopni zrealizovat specializované zóny pro jednotlivé druhy sortimentu – kupříkladu vám můžeme vytvořit zónu pro milovníky kávy či pečiva.
  • Vypočítáme pro vás osvětlení celého obchodního prostoru i posezení a dodáme vám také osvětlení jednotlivých prodejních regálů a chladicích zařízení s optimální barvou světla.
  • Zařídíme vám i chladicí či mrazicí box pro uskladnění čerstvých potravin. Využijeme buď samonosnou konstrukci nebo obložíme stávající stavební prostory.
  • … a mnoho dalšího, disponujeme totiž i vlastní výrobnou, kde vám rádi vytvoříme jakékoliv zařízení na míru.

KONTAKTUJTE NÁS

3plus Interier

V případě zájmu o naše služby, nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Naše realizace

KONTAKT

Kontaktujte nás

3plus interier, s.r.o.

Napište nám

Jičínská 226/17, 130 00 Praha 3

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů