NAVRHNEME BYTOVÝ INTERIÉR

Od A do Z

NÁVRH INTERIÉRU NA MÍRU

Naplánujeme pro vás vše potřebné do vašeho bytu – ať už budete chtít nový obývací pokoj, kuchyň, předsíň nebo ložnici, tak my se postaráme o jejich návrh a úspěšnou realizaci. A to samozřejmě plně přesně podle vašich představ. Myslíme i na ty nejmenší detaily, aby byl výsledek vždy perfektní a zcela odpovídal všem vašim přáním. Krom toho zvládneme i návrh kanceláře.
Domov a kancelář jsou místy, kde každý z nás tráví nejvíce svého času, tak proč si je nechat navrhnout na míru tak, abyste se v jejich interiéru cítili pokaždé příjemně a útulně?

JAK TO FUNGUJE?

Postup realizace

1

Na začátku si probereme vaše přání, požadavky a možnosti. Na základě našich zkušeností navrhneme postup, jak se k tomuto cíli co nejblíže přiblížit.

2

Když jsou hotové plány, můžeme se pustit do práce – zvládáme vše od stavebních prací, montáže vybavení až po předání realizovaného projektu.

3

Předáním projektu naše spolupráce určitě nekončí. Nadále chceme být partnerem, který podporuje váš obchod.

PROČ VYUŽÍT SLUŽEB 3PLUS INTERIER PRO VÁŠ BYT, DŮM ČI KANCELÁŘ?

Postaráme se o kompletní zařízení místností ve vašem bytě, domě či kanceláři – od zaměření, přes 2D a 3D návrh a cenovou nabídku až samotnou realizaci. Zkrátka vše, co byste si u vás doma přáli mít, to tam jsme schopni rychle a kvalitně dodat. A hlavně vyhovíme i všem vašim přáním na míru.
Díky 3PLUS INTERIER tak budete mít zařízen domov nebo kancelář tak, jak jste si vysnili. Navíc naše služby můžete využít nejenom při prvotním zařizování nemovitosti, ale i při její částečné rekonstrukci. Zvládáme předělat třeba jen jednu z místností, nebo dokonce jenom její část. Za zmínku rovněž stojí, že součástí naší nabídky je záruční i pozáruční servis, tudíž vás nikdy nenecháme na holičkách.

S úpravou jakých bytových interiérů máme zkušenosti?

Kvalita

Můžeme vám nabídnou naše zkušenosti v oblasti návrhu a realizace kuchyní, obývacích a dětských pokojů. Vyrobíme a namontujeme vám rodičovskou ložnici i útulnou a přitom praktickou šatnu. Do všech těchto prostor vám zařídíme i odpovídající osvětlení. Zařídíme vám i teplotní komfort namontováním domovních klimatizací. Nebojíme se však žádné výzvy a rádi se chopíme i zkrášlení interiéru vaší nemovitosti! Neváhejte se nám ozvat.

KONTAKTUJTE NÁS

3plus Interier

V případě zájmu o naše služby, nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Naše realizace

Bytový interiér

KONTAKT

Kontaktujte nás

3plus interier, s.r.o.

Napište nám

Jičínská 226/17, 130 00 Praha 3

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů